تورمجازی ۳۶۰ درجه
خدمات تور مجازی گوگل ۳۶۰ درجه، یک تور واقعگرایانه و همیشگی در گوگل

تور مجـازی گوگـل چیسـت?!

کارشناسان آرا که همگی عکاسان مورد تایید گوگل هستند به محل کسب و کار متقاضی مراجعه نموده و تصاویر بسیار باکیفیتی را به صورت ۳۶۰ درجه پانورامیک از داخل کسب و کار تهیه میکنند، خروجی این عملیات را به صورت یک تور مجازی (که همانند سرویس استریت ویو گوگل قابلیت حرکت دارد)، بر روی نقشه گوگل قرار خواهند داد. صاحبان کسب و کار نیز میتوانند تور مجازی تولید شده را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشته و از آن در وب سایت و شبکه های اجتماعی مربوط به کسب و کار خود استفاده کنند.

سرویس جدیدی از شرکت گوگل به نام (Google See Inside) که به تور مجازی گوگل معروف است یک ابزار جدید در زمینه دیجیتال مارکتینگ است که بهترین راه برای رسیدن به این رویاست.

 

استفاده از تور مجازی گوگل، چگونه در رشد کسب و کار شما کمک تان خواهد کرد:

 

  • افزایش امتیاز در جستجوگرگوگل و ایجاد بستر مناسب در گوگل

گوگل برای کاربرانی که کسب و کار خود را به کمک تور مجازی معرفی کرده اند، تسهیلات و سرویس های ویژه ای قائل است و صاحبان کسب و کار از فوائدی مانند بالارفتن رتبه شان در زمان جستجو، دیده شدن بهتر و کاملتر در صفحه نتایج جستجو، دارا بودن پروفایل کامل تر در نقشه گوگل، گوگل پلاس، گوگل بیزنس و … برخوردار می شوند.

  • تسهیل در پیدا کردن مجموعه در روی نقشه گوگل

وجود تور مجازی گوگل باعث تسهیل در پیدا کردن مجموعه بر روی نقشه گوگل و بخش ترافیک گوگل می گردد و نقشه ماهواره‌ای گوگل نیز به طورمتناوب به روز خواهد شد.

  • افزایش زمان بازدید مشتریان از سایت مجموعه

از دیگر فوائد تور مجازی گوگل بالارفتن زمانی است که هر مشتری در فضای مجازی مربوط به آن مجموعه سپری میکند که باعث بالارفتن امتیاز آن مجموعه در فضای مجازی می گردد به این معنی که چنانچه این تور مجازی را در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهید، کاربران زمان بیشتری را صرف دیدن و گشت و گذار در آن خواهند گرد و موتور جستجوگر گوگل برای این افزایش زمان بازدید ، امتیاز مخصوصی در نظر خواهد گرفت که به بهینه سازی رتبه وب سایت کسب کار کمک می‌کند.

  • ایجاد تسهیل در امر کسب اطلاعات برای مشتریان با طیف های فکری مختلف

  بسیاری از مشتریان علاقه مند به جمع آوری اطلاعات محیطی و رفع حس کنجکاوی‌شان میباشند ، لذا وجود تور مجازی این امکان را به آنها می‌دهد که فضاهایی که تا به حال ندیده اند را از نزدیک و به صورت واقعی مشاهده کنند و این احتمال وجود دارد که در آینده در گروه مشتریان آن مجموعه قرار بگیرند.

  • کوتاه شدن زمان تصمیم گیری مشتریان و افزایش خرید

وجود تور مجازی با پوشش دادن تمامی ابعاد و زوایای محیطی باعث ایجاد اطمینان در مشتریان می‌گردد و تصمیم گیری برای خرید را سریعتر می‌کند. آمارهای رسمی منتشر شده از سمت خود گوگل نیز شاهدی بر این ادعاست که میزان جذب مشتری در کسب و کارهای مجهز شده به تور مجازی گوگل می تواند دست کم تا دو برابر بیشتر از سایرین باشد.

  • ایجاد حس مشتری مداری و اطلاع رسانی در خصوص سرویس های جدید

یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار در فروش، “تغییر” میباشد واز آنجاییکه هر مجموعه برای رفاه حال مشتریان در دوره های زمانی مختلف به تغییر دکوراسیون و ارائه سرویس های جدید می پردازد، تور مجازی گوگل به عنوان بهترین وسیله برای اطلاع رسانی در این خصوص می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

  • بالارفتن سطح و فضای قابل بازدید و همچنین افزایش درک و فهم محیطی برای مشتریان

از آنجاکه در تبلیغات محیطی با عکس برداری معمولی همواره محدودیت هایی برای تعداد عکس ها وجود دارد که اکثرا نیز نه چندان واقعی هستند (اصلاح شده با برنامه های گرافیکی) ، لذا ارائه تصویر جامع و کامل از فضای خدماتی آن هم تحت استاندارد گوگل، این اطمینان را به مشتری منتقل کرده و درک و فهم محیطی را به میزان قابل توجهی بالا می‌برد.


مشاوره رایگان
۰۹۱۱۱۵۳۱۱۴۹
تازه ترین تورهای مجازی انجام شده توسط آرا